Blog posts

Nowy przewodnik po Włoszech czas zacząć

Nowy przewodnik po Włoszech czas zacząć

Włochy, włoskość, podróże

Sierpień miałam intensywny. W rozjazdach. Wiele kilometrów, jeszcze więcej zdjęć i cała masa wrażeń. Wzrokowych, słuchowych, smakowych. Bo podróż jest dla mnie zawsze totalna. A ta po Włoszech – szczególnie. Pochłania mnie za każdym razem całkowicie, angażując wszystkie zmysły. I nie zostawiając miejsca na nic innego.

W końcu nadszedł jednak wrzesień. Z przyzwyczajenia usłyszałam gdzieś dźwięk „pierwszego dzwonka”, chociaż ten prawdziwy rozbrzmiewał wokół mnie po raz ostatni mniej więcej „dzieścia” lat temu. Poczułam jednak, że nadszedł czas, by posegregować zdjęcia, zaplanować nowe projekty i… zanurzyć się w pisaniu. Znów totalnie, zostawiając mało czasu na cokolwiek innego.

A projektów na te najbliższe jesienne miesiące mi nie brakuje. Już niebawem pokażę Wam kilka zaułków Rzymu w wydaniu modowym. Bo w końcu jaka inna sceneria, jeśli nie ta z Wiecznego Miasta, nadaje się najlepiej do eleganckiej sesji w stylu vintage? Razem z marką Ciriana wybrałyśmy, naszym zdaniem, najpiękniejsze miejsca. Już niebawem zobaczycie jakie.

Zaraz potem zabieram się natomiast za pisanie kolejnego przewodnika po Włoszech dla wydawnictwa Pascal. To będzie podróż wzdłuż całego Półwyspu Apenińskiego, w poszukiwaniu nowych, wartych poznania miejsc, interesujących ciekawostek o miejscowościach już znanych, a czasem też, po prostu, zupełnie innego ujęcia podróży. Tak trochę w moim stylu, totalnie 🙂

A tymczasem wymościłam moje blogowe stanowisko pracy, uporządkowałam biurko, ustawiłam komputer w kierunku okna i… jestem gotowa na nowe wyzwania 🙂 Czego i Wam, w tych pierwszych powakacyjnych dniach życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *